İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 30.05.2019 tarihli Olurları ile Seyitgazi İlçesine Kaymakam Vekili olarak göreve atanan Murat DEMİRBİLEK 10.06.2019 tarihinde göreve başladı.

Seyitgazi Kaymakamı Murat DEMİRBİLEK göreve başlama mesajı yayımladı.

Saygıdeğer Seyitgazili Hemşerilerim;

Ülkemizin en güzel ilçelerinden biri olan ve Anadolu’yu bizlere yurt yapan Alp Eren kahramanların şehri olan Seyitgazi’de göreve başlarken sizlere hizmet etme fırsatına sahip olmanın onur ve mutluluğu içerisinde tüm Seyitgazili vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Devlet kurumları özellikle valilik ve kaymakamlık müesseseleri Devletin halkına açılan kapılarıdır. Bu doğrultuda görev sürem boyunca Seyitgazi’de yaşayan bütün vatandaşlarımıza kapımızın açık olduğunu, vatandaşlarımıza gece gündüz demeden hizmet etmekten onur duyacağımı ifade etmek istiyorum.

Kaymakamlık görevini ifa edeceğim süre içerisinde; Vatandaş odaklı hizmet anlayışı gereği, kamu hizmetlerinin etkin, adil ve tarafsız bir şekilde vatandaşlarımıza en kolay ve hızlı bir şekilde sunulması çabası içerisinde olacağım.

Toplumun huzur ve güveninin sağlanması başta olmak üzere, şehit ve gazilerimize, yaşlılarımıza, engellilerimize ve korunmaya muhtaç çocuklarımıza, daha hızlı ve etkin; eğitim, sağlık ve tüm kamusal alanda yüksek standartta bir hizmet anlayışı içerisinde olmayı hedeflemekteyim.

Tüm mesai arkadaşlarımla, yerel yöneticilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla bir ekip ruhu içerisinde karşılıklı iş birliği ve koordinasyon anlayışı içerisinde, İlçemizi daha güzel hale getirmek yönündeki çalışmaların önceliğimiz olacağını belirtmek isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle benden önce görev yapan meslektaşlarım başta olmak üzere, bugüne kadar ilçemize hizmet eden, görevli veya gönüllü herkese teşekkür eder, desteğini benden esirgemeyeceğine inandığım hemşerilerime sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler diler, mesai arkadaşlarıma da çalışmalarında başarılar dilerim.

Murat DEMİRBİLEK

Kaymakam V.